Rittstein Michael (Praha 1949)
Tanec s domorodci, signováno a datováno vpravo dole M. Rittstein 2006, na napínacím rámu popsáno autorem Tanec s domorodci M. Rittstein 2006, akryl/plátno, 150 x 180,5 cm (Šm)
Vystaveno: Michael Rittstein: Vlhkou stopou, Národní galerie v Praze, Praha 2007 - 2008
Reprodukováno: Michael Rittstein:Vlhou stopou, Praha 2007, str. 64, obr. 12
22.09.2018 - 15:00
CZK 300.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 220.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |